Přednášky, výklad karet

Podařilo se mi navázat spolupráci s paní Pavlínkou Pospíšilovou. Okouzlila mne hned při prvním setkání! Proto jsem velice ráda, že přijala nabídku a přijždí do mého studia vykládat karty, přednášet a učit nás lépe porozumět sami sobě.(více o práci Pavlínky najdete na www.zemevesmiru.cz)

Koncem roku 2016 proběhla úvodní přednáška - NÁŠ ŽÍVOT JE NAŠIM ZRCADLEM a další - ŽENA ŽENOU NAVŽDY A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ. Obě byly úžasné a poučné. Otevřelo se nám velké a kupodivu neznámé, nebo spíše nepoznané téma ŽENSTVÍ. V přednáškách budeme pokračovat i v letošním roce.

Nahlédli jsme do života a práce paní Lenky Blažíkové, která se - mimo jiné - zabývá automatickou kresbou a písmem.( www.leciveobrazy.eu)

Již před třemi lety jsem se seznámila s Martinou Juřenovou. Tenkrát mi pomohla pomocí EFT. Martina se zabývá nejen touto technikou, ale i ALOPATII, je zasvěcena do REIKI.....Pořádá různé semináře a přednášky, kde pomáhá lidem najít svou cestu. Přijďte si poslechnout poutavé vyprávění o tom, jak vše se vším souvisí....(https://www.eft-martina.cz)

Další přednášky, kde se dozvíme něco nového, ale také se zase něco naučíme, budou aktuálně uvedeny níže. Sama se těším, kam se opět posunu!

 

Na přednášky se můžete přihlásit pomocí formuláře níže, emailem, tel. nebo sms.

Můžete se také přihlási k odběru aktuálních akcí, aby Vám nic neuniklo.( další formulář níže)

Znáte zajímavou osůbku, která by nám mohla také předat něco zajímavého a poučného? Nebo jste to právě Vy? Kontaktujte mne prosím. Ráda Vám zprostředkuji přednášku ve svém studiu.

 

 

Aktuální  termíny.

v případě zájmu volejte 604897961

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Chci zasílat info o akcích, přednáškách.