masážní pomůcky

VE STUDIU SI MÚŽETE VYZKOUŠET A ZAKOUPIT                                        ORIGINÁLNÍ MASÁŽNÍ POMŮCKY SU-JOK

 

Masážní prstýnky


Jsou určeny k masírování prstů. Tím si zlepšujeme jemnou motoriku, snižujeme stres i únavu – výborná antistresová pomůcka.

Největší účinek je však v tom, že vlastně masáží prstů působíme nepřímo na své tělo. Celým našim tělem prochází meridiány- energetické dráhy, jejich zakončení jsou na konečcích prstů nohou i rukou. Proto můžeme pomocí prstýnků zlepšit svůj pohybový aparát i krevní oběh, posílit imunitní systém. Pomáhají od otoků nebo případných bolestí, či necitlivosti prstů. Osvědčují se u osob s omezením pohybového ústrojí po mozkových příhodách, u postižených syndromem únavy, u lidí s nedostatečným krevním oběhem. U dětí pomáhá k lepší motorice prstů. Ve zlaté a stříbrné barvě.

Na obrázcích je znázorněn - základní analogický systém, ve kterém se celé tělo promítá na ruku nebo nohu. Palec pak odpovídá hlavě, dlaň a chodidlo trupu, 3 a 4 prst rukou a nohou odpovídá celým nohám a 2 a 5 prst rukou a nohou odpovídají celým pažím.

Obrázek -systém hmyzu- který se nachází na každém prstě na rukou i nohou, ve kterém poslední článek odpovídá hlavě, střední článek hrudnímu koši a první odpovídá dutině břišní.

 

Masážní náramky

Pomocí masážních náramků, si můžete promasírovat celé ruce i paže. Stejně jako u prstýnků, působíte tak nejen na ruce, ale i na celý svůj organismus. Ať už v případě obtíží nebo preventivně. V nabídce jsou v barvě zlaté a stříbrné.

Masážní spirála

Za pomoci masážní spirály můžeme stimulovat body na noze, ruce nebo i další části těla jsko jsou svaly zad nohou i rukou. Její účinky jsou obdobné jako u prstýnků i náramků. Na obrázcích jsou spirály malé - zlatá a stříbrná a na dalších dvou porovnání velké a malé spirály - také v obou provedeních. 

Masážní kaštan + dva masážní prstýnky


 

Masážní kaštan slouží k masáži rukou nebo jiných částí těla. Součástí sady jsou dva stříbrné masážní prstýnky, které lze uschovat uvnitř kaštanu.Kaštan je v nabídce v pěti barvách - červené, oranžové, žluté, zelené a modré.

Barevné masážní prstýnky


Masáž barevnými prstýnky je neškodný a příjemný způsob léčby. Lze jej použít pro všechny druhy onemocnění. Když je nemoc ve svém počátku, může masáž stačit k zastavení jejího vývoje. Při vážných onemocněních může masáž zmírnit příznaky a pomoci při celkové léčbě.

Barva masážního prstýnku aktivně ovlivňuje energetický systém organismu. Masáž je mnohem efektivnější, je-li vybrána správná barva. Barvu lze vybrat pocitem, nebo v souladu s onemocněním podle starověkého učení o šesti energiích.

Podle učení o šesti energiích se svět jak ho známe, skládá a je ovládán šesti energiemi. Jsou to energie větru, tepla, ohně, vlhka, sucha a chladu. Vše, co nás obklopuje, každá látka, proces, jev, pocity a emoce je vybudováno a je projevem jedné nebo více z šesti energií.

Šest energií existuje současně a v harmonii jen v živých organismech. Energie jsou vzájemně propojeny, ovlivňují se a chovají se podle daných pravidel a zákonů. Jestliže dojde k narušení rovnováhy – harmonie, organismus onemocní.

Šest energií má více ukazatelů, kterými se projevují. Jedním z těchto ukazatelů je barva – každá z energií je prezentována určitou barvou.

VÍTR = ZELENÁ (játra)

TEPLO = ČERVENÁ (srdce)

OHEŇ = ORANŽOVÁ (srdce)

VLHKO = ŽLUTÁ (slezina)

SUCHO = BÍLÁ (plíce)

CHLAD = MODRÁ (ledviny)

Barva je nejen jedním z ukazatelů, kterým se určitá energie projevuje, ale může být také nástrojem, kterým se určitá energie v organismu zesílí nebo potlačí.

Barevné prstýnky pak nejenže nepřímo masírují celé tělo, ale zároveň přinášejí určitý druh energie – danou barvu – do našeho energetického systému.

Při volbě barvy pocitem můžete zcela důvěřovat svému cítění, protože díky němu si vyberete tu kvalitu energie – barvu, které se Vám nedostává. Pokud Vás žádná barva nepřitahuje výrazným způsobem, může to znamenat, že netrpíte žádnou výraznou disbalancí ve vašem energetickém systému. Můžete pak využít třeba prstýnky stříbrné nebo zlaté barvy.