péče o ruce a nehty

                                           VIP salon SHELLAC
 

Nabízím komplexní péči o ruce a nehty pro ženy i muže.


Jste muž?

Nevíte si rady jak pečovat o nehty a ruce, nebo Vás to vůbec nebaví?     Neostýchejte se a přijďte ke mně na profi manikúru. Nehty Vám zkrátím, zabrousím, naleštím a upravím nehtovou kůžičku. Dopřejte svým šikovným rukám potřebnou a příjemnou péči.


Jste žena?

Máte ráda přirozenost, chcete mít pěkně upravené vlastní nehty?

Přijďte na manikúru. Profesionálně Vám upravím tvar nehtů, kůžičku kolem nehtů, záděry, nehty naleštím, vmasíruji výživný olejíček. Nakonec můžeme nehty nalakovat zpevňujícím lakem, nebo vybereme nějaký barevný odstín, nazdobíme….


Jsou Vaše nehty rozštěpené, každou chvíli se některý ulomí?

Vyzkoušejte japonskou manikúru P.Schine. Při této manikúře Vám upravím délku nehtu, kůžičku a potom do nehtů vmasíruji včelí vosk a hlinku z křemíku. Tyto dvě pasty vytvoří na Vašich nehtech vrstvu, která je ochrání proti vysušování vodou, saponáty…Krásný lesk na nehtech Vám vydrží až 14 dnů, kdy by se měla procedura opakovat. Zároveň se příjemnou masáží prokrví nehtové lůžko a povzbudí tak růst nehtů.

Je Vaše kůže na rukou vysušená nebo popraskaná? 

Nabídnu Vám výživný parafínový zábal. Teplý rozpuštěný parafín, obohacený o vitamíny a éterické oleje, Vám nejen vyživí a zvláční pokožku do hloubky, ale i prohřeje namáhané šlachy i klouby prstů a zápěstí.

Zábal můžeme doplnit ještě příjemnou a uvolňující masáží rukou a předloktí.

Sázíte na jistotu? Nabídnu Vám několik možností.

Máte pevné nehty v délce, jakou potřebujete, ale trápí Vás stále se olupující lak? 

Vyzkoušejte Gel- lak.  Gel- lak se aplikuje jednoduše jako lak, vytvrdí se v UV lampě  jako gel. Na Vašich nehtech vydrží bez olupování 10-14 dnů. Po té Vám jej pomocí speciálního rozpouštědla odstraním a můžete si vybrat jiný odstín.

A nebo super novinku SHELLAC - unikátní patentovanou UV3 technologii. Shellac je také kombinací laku a gelu, vytvrzuje se ve speciální UV CND lampě. Předností tohoto materiálu je to, že se před jeho nanášením, ani při odstraňování nenarušuje přírodní nehet žádným pilováním - a to ani jemnou houbičkou! Šetrný k přírodním nehtům, které zpevní a dle mých vlastních zkušeností vydrží až 3 týdny. Po té Vám speciálním rozpuštědlem vrstvu Shellacu jednoduše odstraním a můžeme aplikovat nový.

Můžu Vám nehty potáhnout gelem nebo porcelánem a zpevnit.  Takto potažené nehty budou odolnější, pevnější a stále pěkně upravené. Po 3-4 týdnech, podle rychlosti růstu nehtů, je nutné umělou vrstvu doplnit. Jestliže nechcete dále pokračovat, umělou vrstvu Vám opatrně odpiluji a nehty zkrátím, aby nedošlo k odloupnutí gelu( akrylu) i s částí  Vašeho nehtu.Umělé nehty Vám na závěr nazdobím, dle Vašeho přání, barevnými laky, gely, prachem, glitry, kamínky nebo ruční malbou.

Chcete nehty prodloužit?

Provedu Vám modeláž gelem nebo porcelánem. Při prodlužování nehtů většinou nelepím umělé typy (nehty), modeluji na šablony. Tahle metoda je sice trochu pracnější, osvědčila se mi však při mé dlouholeté praxi. Vlastně samy mé zákaznice preferovaly prodloužení nehtů na šablony. Na finální úpravu modeláže využívám různých barevných gelů, glitrů, kamíků nebo barevného prachu.Vše zapečeťuji gelem, nemusíte tedy čekat, až nehty zaschnou - ihned jsou odolné a tvrdé.

Často se mne ptáte, jaký je rozdíl mezi gelem a porcelánem? Při pohledu na hotové nehty rozdíl neuvidíte. Při aplikaci zjistíte, že gel má konzistenci podobnou medu. Porcelán je zajímavější, skládá se totiž z tekutiny a prášku, které se pomocí štětečku spojí v modelovací hmotu. Oba materiály se vytvrzují v UV lampě. Odlišné jsou ve složení a vlastnostech. Zjednodušeně se dá říci, že gel je měkčí a pružnější, zatím co akryl je tvrdší a křehčí. Pro který materiál se rozhodnout? Záleží na kvalitě vlastních nehtů. 


Ráda vám poradím a společně jistě najdeme řešení, jak docílit pěkně upravených nehtů k Vaší spokojenosti.