Něco o mě

Při pohledu zpět svým životem, si uvědomuji, že jsem vlastně vždy pracovala mezi lidmi, pro lidi a těšilo mne, když jsem mohla někomu dopomoci ke štěstí a pohodě.

Od r.1998 se snažím dělat radost svým klientům.

Tehdy to byly převážně ženy. Otevřela jsem si nehtové studio, do kterého pánové moc často nezabloudili. Jen na výjimky, které  ke mně poslaly nebo  dovedly jejich drahé polovičky. Studio jsem měla krátce na ul. Jateční, později na ul. Jiráskově. K základnímu rekvalifikačnímu kurzu  manikúry a modeláže nehtů jsem postupně  přidala několik dalších, kde jsem se naučila nové techniky a trendy.

V r. 2004 jsem se slzou v oku studio uzavřela, rozloučila se se spoustou svých zákaznic, protože jsem se stala mamkou na plný úvazek. A když píši plný, nepřeháním, máme totiž postupně tři kluky! Během mateřské jsem si odskočila na kurzy zdobení barevnými uv gely. Protože se mi ozývaly záda, začala jsem pátrat proč. Knihy o výchově dětí jsem vyměnila za literaturu o tom jak funguje lidské tělo, o nemocech, masážích, o duši….Oprášila jsem i ty, které mám již řadu let, ráda se k nim vracím a pokaždé v nich najdu něco nového. Uvědomila jsem si, že je na čase začít pečovat o své tělo, vrátila jsem se k joze, chodila na masáže…. a přihlásila jsem se na kurz masáží.

Po několika hodinách, kdy jsme začali pronikat do masérského umu, se mi začal otevírat nádherný svět masáží. Znala jsem ten příjemný, uvolňující pocit pod rukama maséra a zajímalo mne, jaké je být na jeho místě. Nikdy mne však nenapadlo, jak úžasný pocit je být tím, kdo přináší druhému úlevu a uvolnění. Při kurzu i po jeho zdárném zakončení jsem nadšeně masírovala rodinné příslušníky i známé. Přidala jsem ještě doplňkové kurzy masáží a chystám se na další.

Koncem r. 2014  se mi podařilo přes všechny překážky otevřít nové studio. Tentokrát  Vám nejen zkrášlím Vaše ruce a nehty, ale dopomohu Vám zapomenout na všechen shon a stres při uvolňující masáži. Můžete si dopřát i léčebných účinků přístrojové lymfodrenáže.

Miluji svou práci. Mým cílem je pečovat o Vaše tělo i duši a vnést tak do dnešní, tolik uspěchané doby, alespoň trochu radosti, klidu a pohody.

 

Těším se na Vás.

Barbora Vymětalová ( Parolková)